جستجوی پیشرفته 

20ابزار فروشگاه آنلاین ابزار، چسب و پیچ و مهره

معرفی کسب و کارافزودن به پسندها
0.00 (0 رای)

توضیحات

۲۰ابزار فروشگاهی اینترنتی برای فروش ابزار، چسب و پیچ و مهره است که به منظور تسهیل کار خریداران گرامی راه اندازی شده و سعی دارد ابزارآلات را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار شرکت ها، کارخانه ها، صنایع مختلف، کاربران خانگی و عموم مردم قرار دهد.
شما می توانید برای خرید اینترنتی ابزار به وبسایت 20ابزار مراجعه کنید و پس از مقایسه قیمت ها و مشاهده انواع محصولات موجود در سایت ما یک حرید آسان و لذت بخش اینترنتی را تجربه کنید.
از جمله محصولات فروشگاه اینترنتی ۲۰ابزار می توان به موارد زیر اشاره کرد: ابزاردستی: انواع آچار، پیچ گوشتی، چکش، انبردست و غیره. ابزاربرقی: اره، دریل، فرز، دستگاه جوش و غیره. همچنین انواع چسب: چسب 123، چسب آکواریوم، چسب حرارتی، چسب قطره ای، چسب مزدا و ... همچنین انواع طروف یکبار مصرف، تجهیزات سفر، لوازم خانه و آشپزخانه و پیچ و مهره از دیگر محصولات این فروشگاه اینترنتی است.
۲۰ابزار در کمال صداقت درصدد ارائه ابزار ارزان، اصل و همراه با کیفیت مناسب در جهت جلب رضایت خریداران بوده است و به عنوان پیشگام در فروش ابزار در بازار کسب و کار اینترنتی خود را معرفی کرده است.
فروشگاه اینترنتی ۲۰ ابزار با وجود داشتن نماد اعتماد دو ستاره (e-namad) و پروتکل ssl خریدی مطمئن و با آسودگی خاطر برای مشتریان فراهم کرده است و این باعث شده است که هر روز افراد بیشتری از این فروشگاه خرید نمایند.

جزئیات خاص

کشور-استان-شهر

اصفهان, ایران
خیابان رباط اول ابتدای خیابان رباط دفتر پشتیبانی 20ابزار

امتیازات

قیمت
customer services
پشتیبانی

نظر و بررسی کاربران

ورود برای اضافه کردن بررسی

آگهی های مشابه